Tel ve bant eğme, bükme ve şekillendirmede ortağınız

-->

Pir-İnci'ye Hoşgeldiniz!

Geniş ürün yelpazesi ile beraber müşteri ihtiyacına göre üretim yaparak değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet veriyoruz.

Yıl
m2
Kapalı Alan
Çalışan
m2
Toplam Alan

SEKTÖRLER

Müşterilerimizin isteğine göre her türlü sektörde faaliyetimiz bulunmaktadır. Hitap ettiğimiz bazı sektörler

OTOMOTİV

Ambalaj

TEKSTİL

KIRTASİYE

Paketleme

Takı

MAKİNA

Tel

Tarım

Yay

PLASTİK

KALIP

Haberler

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI SN. MUSTAFA VARANK ÇERKEŞ OSB Yİ AÇTI VE FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ

Sanayi ve Teknoloji bakanı Sn. Mustafa VARANK, Çerkeş'e gelerek çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulundu. Önce Çerkeş belediyesini ziyaret eden Bakan Mustafa Varank, belediye ziyaretinin ardından Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10 ayrı fabrikanın toplu açılış törenine geçti. Törenin ardından Bakan Varank ve beraberindekiler, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren firmamızı gezip, incelemelerde bulundular.

ÇERKEŞ KAYMAKAMI SN. ZİKRİ ŞAHİN FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ

Sayın Çerkeş kaymakamımız Zikri ŞAHİN, 19 Eylül 2019 perşembe günü Çerkeş Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren Pir İnci A.Ş firmamızı ziyaret etti.

Firmamızı inceleyen, üretim ve pazarlama safhaları hakkında bilgi alan Sayın kaymakam Zikri ŞAHİN, göstermiş oldukğumuz misafirperverlikten ötürü insan kaynakları müdürü, üretim müdürü ve satın alma müdürlerine teşekkür ederek başarılı çalışmalarımızın devamını diledi.

ÇANKIRI VALİSİ SN. AKTAŞ ÇERKEŞ OSB'DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Çankırı Valisi Sn. Hamdi Bilge AKTAŞ, Çerkeş ilçesindeki ziyaretleri sonrası İlçe Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren fabrikalarda incelemelerde bulundu.

İncelemeler sırasında sayın Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a; Çerkeş Kaymakamı Kemal Sefa GÖKMENOĞLU, Çankırı KUZKA Koordinatörü Mahmut Oral TAŞÇI ile diğer yetkililer eşlik etti.

Firmamızın Çerkeş yerleşkesinde de incelemelerde bulunan sayın Hamdi Bilge AKTAŞ, fabrika sahipleri ve insan kaynakları müdüründen fabrikanın genel durumu ve çalışan personeller hakkında bilgi aldı.

 

Daha Eski...

Tesislerimiz

Hadımköy

İstanbul - Hadımköy

Çerkeş

Çankırı - Çerkeş