HABERLER

SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANI SN. MUSTAFA VARANK ÇERKEŞ OSB Yİ AÇTI VE FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ

Sanayi ve Teknoloji bakanı Sn. Mustafa VARANK, Çerkeş'e gelerek çeşitli açılış ve ziyaretlerde bulundu. Önce Çerkeş belediyesini ziyaret eden Bakan Mustafa Varank, belediye ziyaretinin ardından Çerkeş Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10 ayrı fabrikanın toplu açılış törenine geçti. Törenin ardından Bakan Varank ve beraberindekiler, Organize Sanayi Bölgesinde hizmet veren firmamızı gezip, incelemelerde bulundular.

ÇERKEŞ KAYMAKAMI SN. ZİKRİ ŞAHİN FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ

Sayın Çerkeş kaymakamımız Zikri ŞAHİN, 19 Eylül 2019 perşembe günü Çerkeş Organize Sanayii Bölgesinde faaliyet gösteren Pir İnci A.Ş firmamızı ziyaret etti.
 
Firmamızı inceleyen, üretim ve pazarlama safhaları hakkında bilgi alan Sayın kaymakam Zikri ŞAHİN, göstermiş oldukğumuz misafirperverlikten ötürü insan kaynakları müdürü, üretim müdürü ve satın alma müdürlerine teşekkür ederek başarılı çalışmalarımızın devamını diledi.

ÇANKIRI VALİSİ SN. AKTAŞ ÇERKEŞ OSB'DE İNCELEMELERDE BULUNDU

Çankırı Valisi Sn. Hamdi Bilge AKTAŞ, Çerkeş ilçesindeki ziyaretleri sonrası İlçe Organize Sanayi Bölgesinde faaliyetlerini sürdüren fabrikalarda incelemelerde bulundu.
 
İncelemeler sırasında sayın Vali Hamdi Bilge AKTAŞ’a; Çerkeş Kaymakamı Kemal Sefa GÖKMENOĞLU, Çankırı KUZKA Koordinatörü Mahmut Oral TAŞÇI ile diğer yetkililer eşlik etti.
 
 
Firmamızın Çerkeş yerleşkesinde de incelemelerde bulunan sayın Hamdi Bilge AKTAŞ, fabrika sahipleri ve insan kaynakları müdüründen fabrikanın genel durumu ve çalışan personeller hakkında bilgi aldı.
 

İDDMİB 2017 İhracat Başarı Ödülü

ŞİRKETİMİZ; 27 ŞUBAT 2018 TARİHİNDE RAFFLES OTEL'DE, İSTANBUL DEMİR VE DEMİR DIŞI METALLER İHRACATÇILARI BİRLİĞİ (İDDMİB) TARAFINDAN DÜZENLENEN ''2017 YILI İHRACAT BAŞARI ÖDÜL TÖRENİ'' NİNDE ''SEKTÖR İHRACATI PERFORMANS ÖDÜLÜ'' NE LAYIK GÖRÜLMÜŞTÜR. 

ÖDÜLÜ ALMAMIZA KATKI SAĞLAYAN TÜM DEĞERLİ İŞ ARKADAŞLARIMIZA VE MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ.

23-26 EKİM TARIHLERİ ARASINDA AVRASYA AMBALAJ FUARINDAYDIK

23-26 EKIM 2019 TARIHLERI ARASINDA AVRASYA AMBALAJ FUARINDAYDIK

23-26 EKIM 2019

TUYAP FUAR - ISTANBUL

HOLL:  3

STAND NO:  320B

11-14 EYLUL TARIHLERİ ARASINDA STEEL EXPO FUARINDAYDIK

11-14 EYLUL 2019 TARIHLERI ARASINDA STEEL EXPODAYDIK

11-14 EYLUL 2019

ISTANBUL FUAR MERKEZI - ISTANBUL EXPO CENTER

HOLL:  9

STAND NO:  G4

6-8 TEMMUZ 2019 INTERFILERE PARIS FUARINDAYDIK

6 - 8 TEMMUZ 2019

PARIS - PORTE DE VERSAILLES

STAND NO:  B35